Blej makina shtepiake nga 10 eu .

Shitet nga: Vedat 10 Nën 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   40 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Blej makina shtepiake nga 10 eu .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim