Llamp lluster dyshemeje

Shitet nga: Fatmir 27 Sht 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Të tjera
Shes llampen / abazhurin me tri drita dhe me rreth te lekures me nderpreres me litar.

kontakti: +377 44 146 126 viber

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim