JAQUES LEMANS

Shitet nga: ADNAN 01 Tet 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
ORIGJINAL ME MAKIN ZVICRRANE E JO JAPANE SIQ I KAN TE TJERAT, GJAMIN SAFIR KRISTAL, POTHUAJ SE E RE DHE ESHTE ME EMADHE DMTH MODEL I PUNUAR PER TE RINJ.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim