Zingjir argjendi Silver 925 Unisex Styling

Shitet nga: Zingjir 925 17 Pri 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Unisex
Shitet zingjiri i argjendit (set i fytit dhe i dores)punim mbreteror model i ri , zingjiri eshte i ri paperdor eshte i posa ardhur nga Gjermanija ka afer 68 gram me vule 925 ,Nderrimi i mundshem me ndoj smart phone.


Samsung
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim