Biçikleta ne shitje shumë e mirë dhe e ruajtne

Shitet nga: Xxxxxx 03 Dhj 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
: Biçikleta
Biçikleta edhte shum e rujtun me disk shimano
049863113
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim