Teleskop & Turbi

Shitet nga: Shabani 19 Mar 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
Shes Teleskop Astronomik i cili mund te perdoret edhe si Turbi.
Teleskopi ka 4SyHD
1. Sy i cili perdoret per shikimn e Hënès dhe yjeve.
2. Sy i cili perdoret per shikimin e Objekteve ne largësi te medha
3. Sy i cili perdoret per shikimin e Objekteve ne largësi te Mesme dhe
4. Sy i cili perdoret per shikimin e Objekeve Natën.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim