Piktura te gatshme dhe me porosi 50% zbritje

Shitet nga: Namik Sot 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pikturat me madhësi të ndryshme sipas dëshirës, cmimi sipas madhësisë së pikturave. Pikurat janë të punuara me akrel. Për më shumë piktura vizitoni faqën në facebook.

https://www.facebook.com/namik.cerkezi

Pikturat gjenden te Qendra Afariste " BAHQE"
Rr. Ukshin Kovaqica
Mitrovicë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim