BANESA NE QENDER

Shitet nga: indrit 04 Dhj 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200 m2
Komuna: Mitrovicë
Shitet banesa ne qender te Mitrovices me madhesi 200m2 ne katin e 4. Banesa eshte komplet e mobiluar dhe ka 2 dhoma gjumi, 2 kuzhina ,2 banjo ,4 ballkona, 1 sallon dhe 1 dhome te dites. Banesa eshte ndertim i ri dhe gjithashtu posedon 2 garazha ne podrum. Nga 2 banesa eshte krijuar nje banes me hapesir te madhe dhe eshte shfrytezuar dhe koridori i nderteses. Dera e hyrjes edhte e blinduar si dhe e siguruar me gilindera estetik.Ne kete zone rryma dhe uji nuk ndalet kurr.
Per me shume informacion mund te na kontaktoni ne kete numer telefoni 049 282 080 ( VIBER). Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim