SHTEPIA NE MITROVICE

Shitet nga: VEDAT Dje 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: ahmet selaci
Sipërfaqe: 240 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Mitrovicë
SHITET SHTEPIA 240 m2 VENDBANIM
2 GARAZHA ,2 BODRUM,dhe OBORI
KATI 1,2 DHOMA ,SALON,KUZHIN,ZHPAJZ,BANJO,
KATI 2,2 DHOMA,SALON,KUZHIN,BANJO,BALKON,
KONTAKTI
JETONI +491778220373 WHATSAPP dhe VIBER
VEDATI+386 49 544 541 WHATSAPP dhe VIBER
NE EMAIL NUK LAJMROHEM flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim