Shtepi 124m2 ne Mitrovicë

Shitet nga: afrim 06 Pri 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Mbrena 2 muajit e fundit 15% zbritje
shtepi ne shitje 124 kfadrat + 3 ari truall,perkthimi i mundshum menjeher
shtepia posedon
kati i pare ; salloni,kuzhina,wc-ja,koridor,shkallt
kati i dyte: 3 dhoma,banjo,koridor,2 ballkone
shtepia gjindet ne Bajr
trualli eshte ne emrin tone me munsi perkthimi
trualli posedon ujin,kanalizimin,rrugen dhe rrymen
uji eshte nonstop dmth 24 ore pa nderprerje
+
pamja nga sateliti dhe vija e kalter rruga prej ures se gjakut kliko ne link

https://www.google.com/maps/dir/42.8681302,20.872112/Ura+e+Gjakut,+Mitrovic%C3%AB/Agjensioni+per+Patundshmeri+KOSOVA+IMMOBILIEN,+Kosova+Immobilien+Eqrem+%C3%87abej,+Prishtin%C3%AB+10000/@42.8676081,20.8697463,807m/data=!3m1!1e3!4m15!4m14!1m0!1m5!1m1!1s0x1353450203ee2a5b:0x5ac6c6eda27ed6ee!2m2!1d20.8619976!2d42.8731264!1m5!1m1!1s0x13549ec2cf5cd12d:0xc2ee6a416b61c8c8!2m2!1d21.167082!2d42.654645!3e2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim