A04-Jepen me qera 1200m2 ne qender pejes

Shitet nga: 22 Maj 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Ipet me qera pllaci prej 1200m2 + 25 ari brapa pllacit per lager qe gjindet ne fidanishte pikerisht perball berdynajve dhe alpetrollit rruga qe te qone per vitomeric bashke me pllacin gjinden restoarani dhe autolarja per kete ipet komplet. eshte i pershtatshem per shume veprimtari biznisore si autosallon etj etj.. Ju mirëpresim Ne tel...Vala 045953112 viber +37745953112.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim