LOKALE AFARISTE '' TE DULIA" - PEJË

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NNP STANDARD SHPK 09 Sht 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
SHITEN LOKALE AFARISTE NE LAGJEN ''TE DULIA" PEJË ,TEK RRETH-RROTULLIMI,PERBALL PARKUT "KARAGAQ"
NDERTUAR NGA KOMPANIA ''NNP STANDARD SHPK ''

LOKALET JANË ME SIPERFAQE NGA : 20 m2 deri 500 m2 .

Qmimi: Sipas marreveshjes ( edhe me kompenzim)

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim