Shitet Lokali afariste 13 m2 ne Peje- (ndrrim me..

Shitet nga: Lokali 17 Maj 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 500 EUR

Komuna: Pejë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjendet ne Peje 300 metra larg stacionit te autobusave
Lokali ka gjithsejt 13 metra katror
Dokumentat e pronesis jane ne rregull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim