Objekti Afaristo Banesor "Dardania 1"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NTSH ARIANI 29 Gsh 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Hapësirat : Të tjera
Objekti Afaristo-Banesor "Dardania 1 " B+P+5+NK

INVESTITOR : "NTSH ARIANI"

Ka filluar shitja e banesave dhe lokaleve ne objektin afaristo-banesor "DARDANIA 1"

Objekti gjindet afer stadiumit te qytetit "SHAHIN HAXHISLAMI"

Banesa te madhsive te ndryshme prej 66 deri 108 m2

Per me shum informata mund te kontaktoni ne tel:

+37744/603-644 +37744/420-298 +37744/141-156
+38649/476-525

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim