Fllanza Japoneze vez dhe zogj

Shitet nga: Petrit Kastrati 19 Shk 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Pejë
Shiten Fllanza Japoneze
vojset 2.5 euro, kemi edhe ve te fresketa si dhe zogj 1 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim