Fllanza Japoneze

Shitet nga: Petrit Kastrati Dje 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shiten Fllanza Japoneze
vojset 2.5 euro, kemi edhe ve te fresketa si dhe zogj te ritur 1 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim