Gjel luftarak meksikan dhe dy zogza mekzikan

Shitet nga: Toni 08 Dhj 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Pejë
Shiten tret perniher qmimi 70 shkurt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim