Shes viqa te qumshtit

Shitet nga: Ervin 30 Pri 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes dy viqa te qumshtit ni mashkull 4 javsh dhe ni femer 2 javsh ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim