fllanza japoneze

Shitet nga: Petrit Kastrati 19 Tet 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Pejë
shesim fllanza 2.5 euro vojse t'reja fllanzat shiten 3 femra 1 mashkull kemi edhe ve te fresketa 0,15 cent copa, si dhe zogj 1 javor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim