LLOJE E MAKINAVE PER PERPUNIMIN E DRURIT

Shitet nga: NIKQI 01 Shk 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shesim te gjitha llojet e makinave per perpunimin e drurit te ardhura nga ZVICRA per mbi
100 copa ne llager. Qmimi ne baz marrveshje. informatat ne tel:044 315 221
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim