MAKINERI ZDRUKTI

Shitet nga: 18 Nën 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Kemi Pres furniri, Frez, Format, Dikt dhe Abriter

jane ne gjendje te rregullt.


Per me shum mund te kontakton ne nr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim