MAQINA PER DYER DHE DRITARE PVC&ALUMIN

Shitet nga: Qlirim Bullatovci 19 Maj 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shese Maqinave Per Dyer dhe Dritare
1 Sharre me 2 koka Elumatec
2 Maqine per drenazhime te ujit 3 motorra Elumatec
3 Maqine per vendosjen e shtrafav Elumatec
4 Ngjitse me 1 koke Italjane Lisi
5 Maqine per vendosjen e shtrafav Urbane
6 maqine per centrimin e dritarev Urbane


VIBER +37744120110
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim