MAQINA PER DYER DHE DRITARE PVC&ALUMIN

Shitet nga: Qlirim Bullatovci Dje 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 500 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shesim Maqin Per Prodhimin e Dyer dhe Dritare Pvc dhe Alumini, Maqina te Perdorta Prodhues Gjerman, Elumatec, Urban, Rotox, Etj
SHESIM EDHE FREZE PER ALKUBAND PRODHUESIT ITALJAN GMC 42/22 A AUTOMATIKE 2006 VITI PRODHIMIT Maqina oshte jash KOSOVES ne gjendje shum te mi
kontakt vibere
+377 44 120 110
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim