MAQINA PER DYER DHE DRITARE PVC&ALUMIN

Shitet nga: Qlirim Bullatovci Dje 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shesim Maqin Per Prodhimin e Dyer dhe Dritare Pvc dhe Alumini, Maqina te Perdorta Prodhues Gjerman, Elumatec, Urban, Rotox, Etj. Linja Komplete, jemi ne Fushe Kosove
kontakt vibere
+377 44 120 110
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim