Pirunar me Bateri

Shitet nga: 14 Qer 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shesim Pirunere me Bateri
kontakt vibere
+377 44 120 110
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim