Pump uji

Shitet nga: Arbeni 05 Pri 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Pump uji
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim