Shitet overlluki nechi industrial me 5 pejna

Shitet nga: Lulzim 29 Gsh 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR   400 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Overlluki eshte ne gjendje shum te mire mekanike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim