Shpojse industriale suedeze me dhomzor jo me rryp

Shitet nga: Toma 07 Dhj 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shitet shpuse industriale sudeze me menjaq me dhomzor, jo me rryp. ne gjendje perfekte trofaz 1.5KW.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim