Veknaric nga Zvicra

Shitet nga: Esat 10 Shk 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Veknaric e imp.nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim