Agregat 7.5

Shitet nga: Arbeni 07 Nën 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Agregati 7.5 dizell
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim