Inventar

Shitet nga: Artan 03 Maj 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim