maqina per restorane

Shitet nga: muhamet 02 Mar 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shoten maqinat per prerjen e proshutes maqinat jan te medha industriale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim