TENDA ME NGROHJE DHE DYSHEME

Shitet nga: Bimi-J 08 Nën 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Të tjera
Ofroj me qera, tenda me NGROHJE dhe DYSHEME, per kohe dimri, per ceremoni te ndryshme, ahengje ose t'pame...

sherbimi kryhet me shum seriozitet dhe me qmime te volitshme

Gjithashtu ofroj edhe MUZIKË ( DJ ) me kualitet të lartë dhe të garantuar për ahëngje të ndryshme familjare...

Tel.: 044276678---viber
049276678

fb : bimi-j
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim