BEJM HAPJEN E BUNARAVE NE TE GJITHA TERENET

Shitet nga: CAJA COMPANY 12 Mar 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shërbimet : Të tjera
CAJA COMPANY BEJM HAPJEN E BUNARAVE NE TERENE TE FORTA (GURI) DHE TERENE TE BUTA (DHEU) ME THELLSI DERI (500) METRA ME DIAMETER **160MM/ 200MM/ 250MM/ 300MM" deri 1M<<>> (Ne te gjitha dimenzionet , te gjitha shpimet) >SHpime per BUNARA & shpime PILOTA & shpime per NXEMJE GEOTERMALE


044/49 195 877
044/49 353 555
044 391 854
049 666 535
049 222 400
VIBER ; 00386 49 28 18 18

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim