GURËGDHËNDES Gurit Drunit

Shitet nga: Gurit&Drunit 25 Krr 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shërbimet : Të tjera
Te specializuar per pergaditjen e granitit natyral dhe montimin e tij.
25vite provoj pune.
Per ç'do punim nga firma jonë keni 5vite garencion.
Kontakt tel 044203014
Kontakt viber + 37745569599
Ju mund te na kerkoni edhe ne faqen e Facebook
https://www.facebook.com/544206735610988/photos/?tab=album&album_id=607309695967358

Ju mirpresim (Do te keni besim te ne gjithmon)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim