Free Taxi

Shitet nga: Dje 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
UDHETIME ME QMIME ME TE LIRA SE TAKSI PER Rugov Aeroport PRISHTIN SHKUP MAL TE ZI SHQIPERI DHE VENDE TJERA.Per me shum info na kontaktoni...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim