YLBERI TRANSPORT

Shitet nga: Ylberi 09 Jan 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
YLBERI TRANSPORT bejm transportin e gjesendeve te ndryshme sipas nevojes tuaj , Qmimi eshte sipas marrveshjes . Na kontaktoni ne numrat telefonues 045 951 130,,,,,049 674 308
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim