Qymyr

Shitet nga: skender 23 Gsh 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Të tjera
Qymyri eshte shume i paster dhe harxhimi eshte 2 here me i vogel se druri.dhe era nuk i vije
Qymyri shitet ne dy menyra ;refuz dhe me thas (te paketuar ne 25 kg )
Kemi te gjitha llojet e transportit
numrat kontaktues 044 603 442 049 425 699
gjendemi ne kilometrin e 8 rruga KLIN-SKENDERAJ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim