Shiten copa te lekures me kg.

Shitet nga: Zija 23 Maj 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Të tjera
Shiten copa te lekures me kilogram (afro 300 kg), ne ngjyra te ndryshme.

Gjithashtu kemi dhe pengje, taka, gazelit etj..

044/514-069
049/281-293
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim