Shiten lekura te gatshme ne meter katror

Shitet nga: Zija 23 Maj 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Të tjera
Shiten lekura te gatshme ne meter katror, per mobilje, galanteri dhe kepuce.

Na kontaktoni ne:
049/281-293
044/514-069
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim