Lingerie - të brendshme femrash, maica etj

Shitet nga: 044251914 19 Jan 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shesim të brendshme femrash te firmave te ndryshme si dhe artikuj te tjere te kualitetit te larte, por vetem nese merren toptan çmimet janë shume te volitshme:
Jeleka, komplete femrash te brendshme - 3 €
Brekë të llojllojshme femrash - 0.5 €
Maica femrash, badi - 1 €
Halltera të ndryshme - 3 €

Te interesuarit te lajmrohen ne keta nr.tel.
044 251914
049 786506
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>auto, makina, aparat, veshmbathje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim