MacBook Pro

Shitet nga: Gazi 09 Dhj 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet MacBook Pro 13"
2.5 GHz Intel Core i5
8 GB 1333 MHz DDR3
Intel HD Graphics 4000 1536 MB
OSX El Capitan

Hard disk-un 500gb 700Euro
Me Hard Disk 500gb ssd 1000 Euro

Vetem blers serios ju lutem - shkruj nje email dhe dergoma numrin e tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim