Ps3 Edhe cd te ps4,ps3,ps2,psp

Shitet nga: Gzimi 06 Tet 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   5 EUR

Komuna: Pejë
Kom Shum cd te Sony 3 qe kushtojn prej 5€-10€ do Jan Edhe 15€
Cd e Sony 4 Jan FIFA 16 15 € ndrroj Edhe cd e Sony 4 me naj cd Tjeter te Sony 4 . Cd e Sony 3 Nuk i ndrroj VEq i shes .
Kom Edhe nje ps3 me defekt Nuk bon nalet Kur e dhezi kshtun mka ardh prej gjermanie Edhe 2 Psp me defekt Nuk i bon ekrani
Edhe cd te Psp kom ka 5€ Jan,
Cd per PS2 kom ka 2€-3€
Kom hardiska te Sony 3 Jan 500gb, 120gb , 80gb Etj qmimi mvaret Cilin pe Don
Edhe ajo qe Lexon cd kom 6 Copa qe Bojn Jan 5 te konsoles dhe nje te ps3 Slim
Kom Edhe shirita per ps3 plot
naj mjeshtri i vyn kto paisje

Mundesh mem shkru ne viber ose whatsapp 049203098
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim