Ps3 defekt Edhe cd te ps4,ps3,ps2,psp

Shitet nga: Gzimi 10 Nën 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Pejë
Kom Shum cd te Sony 3 qe kushtojn prej 5€-10€ do Jan Edhe 15€
Cd e Sony 4 Jan FIFA 15 Edhe FIFA 14 Ato kushtojn 10€ FIFA 14 dhe FIFA 15 15€ ndrroj Edhe cd e Sony 4 me naj cd Tjeter te Sony 4 . Cd e Sony 3 Nuk i ndrroj VEq i shes .
Kom Edhe nje ps3 me defekt Nuk bon nalet Kur e dhezi kshtun mka ardh prej gjermanie Edhe 2 Psp me defekt Nuk i bon ekrani
Edhe cd te Psp kom ka 5€ Jan,
Cd per PS2 kom ka 3€-5€
Kom hardiska te Sony 3 Jan 500gb, 120gb , 80gb Etj qmimi mvaret Cilin pe Don
Edhe ajo qe Lexon cd kom 6 Copa qe Bojn Jan 5 te konsoles dhe nje te ps3 Slim
Kom Edhe shirita per ps3 plot

Mundesh mem shkru ne viber ose whatsapp 049203098
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim