Sony Playstation 2

Shitet nga: Laberion Nitaj 29 Krr 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   60 EUR

Komuna: Pejë
Sony Playstation 2 me te gjitha paisjet qe i nevoiten dhe gjithashtu edhe me 6 Cd. (Perfshir Gta San Andreas)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim