Sony play station 3

Shitet nga: Beni 08 Nën 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Pejë
Shitet Sony play station 3 me dy Joystick ( dirigjues) dhe me te gjitha pajisjet e nevojshme .
Gjendje perfekte dhe funksionale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim