Xbox Gjenerata e parë

Shitet nga: Liridon 10 Pri 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   100 EUR

Komuna: Pejë
Xbox gjenerata e parë - Me 18 Lojra te rujtne
Ka Futball, Lufte. Duel. Si Mortal Kombat,
2 Nga 18 Lojrat jane Mario Karte (me kerre) dhe Mario Bross. Tjjesh Lojra te mira me grafik te mire.

Eshte Komblet me Kablla dy Gjojstika plus nje gjojstik i tret mbi loje vjen pa pare ka nevoje me qel me rregullu. une skam pas interes me rregullu se i kam pas 4 gjostika ky u kan gjojstiku i 5-st

Per interes Permes Telit
+37744392878
Viber dhe Whatsapp

Kam edhe Loja tjera Si Xbox 360


Loja mund te Testohet para se te blihet..
Ju pershendes
Liridoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim