Sony

Shitet nga: Sony 04 Mar 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Të tjera
Sony Z 1 kamera dhe Aparati Nikon D 3000 qe te dyjat jane ne gjendje shume te mire.
Kush deshiron qe te i bleje te dyjat paraprakisht testohen.
Qmimi per te dyjat eshte 1000 euro..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim