Adapter QUICK CHARGE - Qualcomm 2.0

Shitet nga: Blerim 06 Jan 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Pejë
Shes adapterin (i paperdorur) Quick Charge (qe mbush shpejt), eshte versioni 2.0 dmth mbush 75% me shpejt se adapteri normal dhe 50% me shpejt se versioni 1.0
Eshte vetem koka dmth mbushesi, kabull nuk ka.

Gjithashtu nuk eshte ndonje firme e certifikuar nga Qualcomm por eshte vet Qualcommi qe i prodhon keto!

Funksionon me keta telefona, dhe me tjeret qe jan me te rinj.

PS: Me kan mbet edhe 2 adaptera, nese vendosni me ble juve ju vjen ne paketim te vetin (ky ne foto qe shihet eshte personal dhe e perdori vet) juve ju vjen i pa perdort!

Asus Transformer T100, Asus Zenfone 2
Droid Turbo by Motorola
Fujitsu Arrows NX, Fujitsu F-02G, Fujitsu F-03G, Fujitsu F-05F
Google Nexus 6
HTC Butterfly 2, HTC One (M8), HTC One (E8), HTC One (M9)
Nubia Z5S
Kyocera Urbano L03
LeTV One Max
LeTV One Pro
LG G Flex 2, LG G3(isai), LG G4
New Moto X by Motorola
Panasonic CM-1
Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S6 Edge, Samsung Note 4, Samsung Note Edge
Sharp Aquos Pad, Sharp Aquos Zeta, Sharp SH01G/02G
Sony Xperia Z2, Sony Xperia Z2 Tablet, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z3 Tablet, Sony Xperia Z4, Sony Xperia Z4 Tablet
Xiaomi Mi 3, Xiaomi Mi 4, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro
Yota Phone 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim