Crosscall Me 2KARTELA💦Papërshkueshëm nga uji🌧🌧

Shitet nga: cC 12 Tet 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   45 EUR

Komuna: Pejë
Telefoni është adekvat për Alpinistët dhe motit me shi i papërshkueshëm nga uji
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim